Reference

Nejlepší referencí jsou vždy spokojení klienti. Těch by byl za více než 30 let naší činnosti opravdu dlouhý výčet. Proto jsme jako reference vybrali autentickou inzerci námi realizovaných obchodních případů, a to vždy jeden za jeden kalendářní rok naší činnosti. Ty byly pro každý konkrétní rok buď typické, nebo u nich byla docílena v daném roce zajímavá cena. Některé částky za dávno prodané nemovitosti se vzhledem k dnešní cenové hladině mohou zdát nízké nebo dokonce úsměvné, ale ve své době to byly maximální ceny, jichž bylo možno dosáhnout. Tento přehled je i určitým průřezem historií vývoje realitního trhu po roce 1989.  

Prodáváli jsme  i řadu nemovitosti klientů žijících trvale v zahraničí. Jsme schopni zařídit vše tak, že do České republiky kvůli prodeji vůbec nemuseli. Jako příklad uvádíme prodej chaty realizovaný v roce 2013. Majitelka žijící v USA, během celého procesu prodeje do ČR vůbec nepřijela. Po zdárném ukončení nám zaslala poděkování, z něhož citujeme:

„…jeste jednou Vam moc dekuji za vsechno, co jste pro mne udelal. Opravdu, vetsina lidi mi tvrdila, ze se na dalku neda nic prodat. Diky Vam se to povedlo. Kdybych pro Vas nekdy neco mohla udelat, treba v budoucnu, dejte vedet“

Kateřina Ryšánek, Kalifornie, USA

Strana: 1 2 3 4
Strana: 1 2 3 4