Pronájem bytu 3+1, Praha 3 -Žižkov

Popis objektu

K pronájmu nabízíme světlý vzdušný byt 3+1 po celkové a právě dokončené rekonstrukci v pěkném historickém rohovém činžovním domě u Prokopova náměstí. Dům byl původně pavlačový - pavlač byla sice zasklena, ale stále dotváří kolorit dobového žižkovského bydlení. Domovní chodby byly v létě nově vymalovány. Byt je ve 3. patře. Výtah v domě není.

Dispozice: Z předsíně jsou samostatné vstupy jednoho pokoje (ložnice 1) a kuchyně. Z kuchyně je vstup do velkého obývacího pokoje a z toho do další ložnice č.2. Z kuchyně je rovněž vstup do velké šatny a do koupelny s vanou. Z koupelny je vstup na WC. Vzhledem k této dispozici je byt vhodný i pro spolubydlení. Ideální pro dvě samostatné osoby nebo i pro dva páry. Majitel domu preferuje nájemce bez domácích mazlíčků. Využívat byt pro krátkodobé podnájmy nelze.

Vybavení: Kuch. linka, sporák, lednice a myčka. Na podlahách ve všech pokojích jsou parkety. Osvětlovací tělesa ve všech místnostech. Plynový kotel ústředního topení jen pro tento byt.

Skvěle dostupné místo MHD v širším centru Prahy - autobusy, tramvaje, metro. V blízkosti je vstup do Žižkovského tunelu - zkratky do Karlína. V ulici je několik hotelů, v okolí je spousta obchodů, bister, kaváren a také vstup do jednoho z největších pražských parků - Vítkova. Z okna jednoho pokoje je dokonce výhled přímo na památník na Vítkově a sochu Jana Žižky.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 700,-Kč za každou osobu měsíčně (vodné stočné, popelnice, úklid a osvětlení domu). Elektřinu a plyn si nájemce přihlašuje na sebe. Kauce 30.000,-Kč, odměna pro RK 1/2 nájmu. K dispozici ihned. Byt je připraven k nastěhování. Prohlídky jsou možné po dohodě, tak nás neváhejte kontaktovat.

Mapa