Pronájem bytu po právě dokončené rekonstrukci 1+1, 50m2, náměstí Generála Kutlvašra, Praha 4 - Nusl

Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu byt po právě dokončené rekonstrukci v 1. patře krásného historického domu. Dům je obklopen parky a nachází se v žádané horní části Nuslí s výbornou dostupností MHD (stanice tramvají za rohem). V místě je spousta obchodů, restaurací, kaváren, naproti je škola a v sousedním parčíku je dětské hřiště. Během rekonstrukce byla mimo jiné nově upravena okna, koupelna, podlahy a dodána nová kuchyňská linka s myčkou a sporák.

Majitel domu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Max. 2 osoby. Byt není vhodné ke sdílenému bydlení (průchozí místnosti). Majitel domu si nepřeje využívat byt ke krátkodobým podnájmům.

Dispozice: Z předsíně se vstupuje do kuchyně, komory s přípravou na pračku a na samostatné WC. Z kuchyně je dále vstup do pokoje a z toho pak do koupelny. Okna vedou směrem do parku a je z nich výhled do zeleně. K dispozici je i zděný sklep v suterénu.

Vybavení: nová rohová kuchyňská linka s novým sporákem a myčkou. Nově zrekonstruovaná koupelna s vanou, WC je samostatné. Vytápění bytu je akumulačními kamny a el. přímotopem, ohřev vody zajišťuje el. boiler - tzn. nízká sazba.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 600 Kč/os./měs. (vodné stočné, popelnice, úklid a osvětlení domu). Energie (elektřinu a plyn) si nájemce přihlašuje na sebe a platí zvlášť. Kauce 15 000 Kč, odměna RK ve výši 1/2 měsíčního nájmu.

Mapa