Pronájem nezařízeného bytu po rekonstrukci 1+1, 43 m2, Prokopova, Praha 3 - Žižkov

Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu pěkný a útulný byt po celkové rekonstrukci. Byt se nachází ve 2. patře v typickém pavlačovém domě v srdci Žižkova. u Prokopova náměstí. Dům má nově opravenou fasádu a je bez výtahu Okno z kuchyně je situováno na slunnou jižní pavlač do vnitrobloku, kterou lze užívat jako terasu a je zabezpečeno mříží. K dispozici je byt ihned.

Pronájem minimálně na 1 rok, majitel domu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Ideální bydlení pro jednu osobu nebo maximálně pro pár. Byt není vhodný ke sdílenému bydlení a nelze ho krátkodobě pronajímat.

Dispozice: z předsíně se vchází do kuchyně se spíží, z propojovací chodbičky je pak vstup do pokoje a do koupelny.

Vybavení: rohová kuchyňská linka se sporákem a digestoří, dvě velké šatní skříně na míru v předsíni, konzole nad okny, nová koupelna se sprchovým koutem a WC. Nová dřevěná špaletová okna v pokoji a opravené původní parkety. vytápění bytu je plynovými topidly WAW, ohřev vody zajišťuje elektrický boiler, tzn. dvoutarifní výhodná sazba za elektřinu.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby ve výši 550 Kč/os/měs. (vodné a stočné, popelnice, osvětlení a úklid domu) + energie, které si nájemce přihlašuje na sebe. Kauce 15.000 Kč, odměna RK je ve výši 1/2 měsíční nájmu + DPH.

Mapa