Pronájem 1+1, 35 m2, Cimburkova, Praha 3 - Žižkov

další obrázky
Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu útulný a světlý byt s vlastním WC, které je mimo byt na chodbě domu. Toto WC je není společné. Byt se nachází ve 3. patře opraveného a původně pavlačového žižkovského domu bez výtahu.
V bytě jsou částečně zachovalé původní prvky, okna bytu jsou situována na východ do ulice Prokopova. K dispozici ihned.
Skvěle dostupné místo v širším centru Prahy - autobusy, tramvaje, metro. V blízkosti je vstup do Žižkovského tunelu - zkratky do Karlína. V okolí je spousta obchodů, bister, kaváren, divadlo a přes ulici vstup do jednoho z největších pražských parků - Vítkova.

Pěkné bydlení třeba pro studentský pár (max. 2 osoby). Majitel domu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Byt nelze krátkodobě podnajímat.

Dispozice: z prostorné předsíně se vstupuje do kuchyně se sprchovým koutem, dále do pokoje. Vlastní WC na chodbě domu.

Vybavení: kuchyňská linka se sporákem, sprchový kout, elektrický bojler a přímotopy - v bytě je vše na elektřinu, tzn. výhodný tarif! V pokoji parkety.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 550 Kč/os/měs (vodné stočné, popelnice, úklid a osvětlení domu) a energie (pouze elektřinu), kterou si nájemce přihlašuje na sebe a platí zvlášť. Kauce 10 000 Kč, odměna RK jeden nájem.

Mapa