Pronájem bytu po úpravě 1+1, 49 m2, náměstí Generála Kutlvašra, Praha 4 - Nusle

Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu nově upravený byt ve zvýšeném přízemí (výška prvního patra) krásného historického domu. Dům je obklopen parky a nachází se v žádané horní části Nuslí s výbornou dostupností MHD (tramvaj za rohem). V místě je spousta obchodů, restaurací, kaváren, nedaleko OC Arkády.
Nezařízený byt má k dispozici i zděnou sklepní kóji a je k nastěhování ihned.

Majitel domu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Ideální bydlení pro max. 2 osoby. Byt není vhodné ke sdílenému bydlení (průchozí místnosti). Majitel domu si nepřeje využívat byt ke krátkodobým podnájmům.

Dispozice: z velké předsíně se vstupuje do kuchyně, koupelny, komory a na samostatné WC. Z kuchyně je dále vstup do pokoje. Okno z kuchyně vede do vnitrobloku, z pokoje do pěkné oplocené předzahrádky.

Vybavení: nová kuchyňská linka s novým sporákem. Koupelna s vanou, samostatné WC, plovoucí podlaha v kuchyni atokoji, zbytek bytu dlažba. Vytápění bytu je plynovými topidly Waw, ohřev vody zajišťuje el. boiler.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 500 Kč/os./měs. (vodné stočné, popelnice, úklid a osvětlení domu). Energie (elektřinu a plyn) si nájemce přihlašuje na sebe a platí zvlášť. Kauce 13 000 Kč, odměna RK jeden nájem.

Mapa