Pronájem částečně zařízeného bytu 1+1, 38 m2, Sládkovičova, Praha 4-Krč


Pronajmutodalší obrázky
Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu částečně zařízený byt. Nachází se ve 13. patře atypického panelového domu postaveného dle švédského projektu. Dům prošel revitalizací, má plastová okna, nové výtahy a je zateplený. K dispozici ihned.
Pěkné a klidné místo uprostřed vzrostlé zeleně v oblíbené lokalitě. Výborná dostupnost MHD - nedaleko domu je zastávka autobusů jezdících na Kačerov (metro C). V místě je veškerá občanská vybavenost. V blízkosti je Thomayerova nemocnice a Kunratický les.

Ideální bydlení pro jednu osobu či pár. Majitel bytu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení (max. 2 osoby).a bez domácích mazlíčků. Byt nelze krátkodobě podnajímat.

Dispozice: Z předsíně se vchází do pokoje a do koupelny, která je zděná. Z pokoje se vstupuje do kuchyně.

Vybavení: Nová kuchyňská linka s malou myčkou, nový plynový sporák, jídelní stůl a 2 židle. V koupelně je starší pračka. V předsíni jsou dvě nové šatní skříně. V bytě jsou plastová okna a nové vnitřní dveře. V pokoji je nábytková stěna a televizor. Koupelna je s vanou a WC. Topení ÚT dálkové.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 1.600,-Kč měsíčně v případě 1 osoby (vodné stočné, ÚT, teplá voda, popelnice, výtah, úklid a osvětlení domu) za jednu osobu, v případě dvou osob jsou popl. za služby 2.000,-Kč/měs. + energie (elektřina a plyn - dohromady cca 1.000,-Kč/měs.), které si nájemce převádí na sebe. Kauce 15.000 Kč, odměna RK je 1/2 nájmu.

Mapa