Dvoupodlažní obytný dům a samostatný víceúčelový dům s penzionem, restaurací, byty a přilehlou stodo

Popis objektu

Na prodej nabízíme zajímavý soubor dvou objektů s velkým pozemkem na okraji Karlových Varů.

1/ Dvoupodlažní obytný (rodinný) dům s číslem popisným se třemi samostatnými byty. Zastavěná plocha této obytné budovy je 199 m2 - podlahová plocha je dle údajů z katastru 472 m2. Naposledy byly využívány pro bydlení jeden byt v přízemí a dva byty v 1.patře. Tento dům má ještě velký a dosud nevyužívaný půdní prostor. Celý dům je nyní volný vzhledem k statickému narušení, které je však opravitelné.

2/ Bývalý hospodářský objekt přestavěný a kolaudovaný v roce 1997 na dvoupodlažní penzion s několika pokoji (18 lůžek), restaurací, dvěma byty a s velkou přilehlou stodolu využívanou na parkování a jako sklad. I tato víceúčelová stavba má své samostatné číslo popisné. Tato budova je ve tvaru písmene L a má zastavěnou plochu 610m2. Z toho je cca 360 m2 zastavěná plocha penzionem, přilehlá stodola má zastavěnou plochu cca 250 m2 a lze ji využívat jako dílnu nebo skladové prostory. Změnou vnitřní dispozice lze získat až 6 bytů. Penzion s restaurací jsou rovněž volné, pouze ve dvou bytech v tomto objektu bydlí majitelé, kteří jsou připravení je po prodeji uvolnit. Prostory restaurace jsou nyní užívány přechodně jako fotoateliér nebo pro příležitostné akce.


Oba objekty jsou postaveny na oploceném pozemku o výměře 4.155 m2. Značná část tohoto pozemku není zastavěna a lze ji ještě využít k další výstavbě, protože dle územního plánu je jeho určení pro smíšené využití, jako SV - tj. pro bydlení, občanskou vybavenost apod.


Celý komplex budov je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Je v něm vlastní čistička odpadních vod. Vytápění je řešeno částečně plynem a částečně elektřinou. Vyasfaltovaný pozemek mezi domy aktuálně umožňuje využití pro parkování většího množství vozidel.

K dispozici je znalecký posudek, který nemovitosti ocenil v roce 2018 na více než 17 milionů Kč. Prohlídky jsou možné po předchozí dohodě a tak nás neváhejte kontaktovat.

Mapa