Pronájem bytu po právě dokončené rekonstrukci 2+1, 80 m2, Orebitská, Praha 3 - Žižkov


Pronajmutodalší obrázkyPopis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu velmi pěkný, prostorný byt po právě dokončené kompletní rekonstrukci na oblíbeném Žižkově. Nachází se v 1. patře krásného historického činžovního domu bez výtahu. K dispozici ihned.
Byt v širším centru Prahy je nezařízený a jsou zde částečně zachovalé původní detaily - okna, kování, krásné renovované parkety v pokojích.

Majitel domu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Pěkné bydlení pro rodinu (max. 4 osoby), vzhledem k samostatným vstupům do pokojů je vhodný i pro spolubydlení (max. 2 pracující osoby).
Byt nelze dál pronajímat či využívat ke krátkodobým pronájmům.

Dispozice: velká předsíň, kuchyň, dva pokoje se samostatným vstupem z předsíně, samostatné WC, koupelna, komora.

Vybavení: kuchyňská linka se sporákem a digestoří. Koupelna s vanou, bezpečnostní dveře, vlastní ústřední topení - kotel pouze pro tento byt, ohřívá i vodu. Možnost připojení k rychlému internetu - anténa na střeše domu.

Výborně dostupné MHD - 3 minuty autobusem na metro C Florenc. V místě jsou školy, školky, spousta obchodů, bister, kaváren a restaurací. Park Vítkov, nedaleko Žižkovské divadlo. K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 650,- Kč/os/měs. + energie (elektřinu a plyn cca 2500,-Kč /měs.), které si nájemce přihlašuje na sebe. Kauce 15 000 Kč, odměna RK je jeden nájem.

Mapa