Pronájem nezařízeného bytu 2+1 70m2, dva stejně velké neprůchozí pokoje, Opatovická, Praha 1 - Nové

kuchyň
další obrázky

Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu byt po kompletní rekonstrukci v historickém centru Prahy. Vzhledem k dispozici bytu - dva stejně velké pokoje se samostanými vstupy z velké kuchyně, která je uprostřed bytu, jej lze využít jak pro rodinu, tak i pro spolubydlení dvou nezávislých osob, příp. i dvou párů.

Byt je v 1.patře a má zachovány i některé původní prvky. Majitelé domu upřednostňují dlouhodobý pronájem bez domácích mazlíčků. Byt nelze pronajímat krátkodobě.

Dispozice: z předsíně se vchází do koupelny a kuchyně. Z kuchyně jsou samostatné vstupy do obou pokojů, které jsou zhruba stejně velké. Okna bytu jsou situována na západ.

Vybavení: kuchyňská linka Ikea s elektrickou indukční deskou, vestavěnou elektrickou troubou a přípravou na myčku. Velká koupelna s vanou a WC. Parkety v kuchyni i obou pokojích, zbytek bytu dlažba. Vlastní ústřední topení i ohřev vody (plynový kotel). Nová elektroinstalace i plynoinstalace, krásné repasované dvoukřídlé dveře, okna i parkety.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 500 Kč/měs./osoba (vodné stočné, popelnice, úklid a osvětlení domu) a energie (elektřinu a plyn), které si nájemce přihlašuje na sebe a hradí přímo dodavateli. Jistota/vratná kauce je ve výši 25.000 Kč, odměna RK je ve výši 1/2 měsíčního nájmu.

Mapa