Prodej pozemků v Praze, téměř 40 000 m2, K cihelně, Praha -Satalice

Popis objektu

Nabízíme na prodej 39 428 m2 pozemků na okraji městské části Praha - Satalice. Jedná se o areál bývalé cihelny Porges, ve kterém jsou tyto objekty: výrobní-skladový objekt, ocelová hala (stavba této ocelokolny nacházející se na pozemku KN 945/1 je ve vlastnictví České republiky a právo hospodaření k ní má Státní pozemkový úřad a není předmětem prodeje) a rodinný dům.

1 671 m2 pozemků je vedeno jako zastavěná plocha a nádvoří, 10 129 m2 jako ostatní plocha a 27 628 m2 jako orná půda. Dle souč. územního plánu je část pozemků uvažována jako smíšené plochy, část pro sport, část jako zeleň a část jako orná plocha. Výborně dostupné z veřejné komunikace přímo z nové silnice v ulici
K cihelně.

V současné době je zpevněná část pozemků u silnice užívána pro parkování zemědělských strojů a v jednom objektu je dílna. Zajímavé místo pro investici různého typu.

Objekt je označen energetickou náročností třídy G, protože nemá zpracován PENB. Jelikož byl postaven před 1.1. 1947, zákon jej nevyžaduje. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost RK Recoreal je zprostředkovává jako data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mapa