Prodej samostaného RD 6+2, Praha 10 - Hostivař

Popis objektu

Nabízíme exkluzivně samostatně stojící rodinný dům v klidné rezidenční části Hostivaře v Praze 10. V sousedství jsou rovněž rodinné domy a vily. Občanská vybavenost, škola, škola i MHD jsou však velmi dobře dostupné.
Dům je z roku 1967 a před několika lety prošel rekonstrukcí spočívající v jeho zateplení, obkladu fasády, výměně střešní krytiny a oken. Vytápění je ústřední plynové novým kotlem Vailant.
Poslední využití bylo jako dvougenerační dům s přízemním bytem 2+1 s koupelnou s WC a bytem 2+1 s balkónem v prvém patře, který má svou samostatnou koupelnu a samostatné WC a je schodištěm propojen se zatepleným půdním prostorem se dvěma místnostmi. Oba byty byly modernizovány. Přízemní byt částečně, byt v prvém patře kompletně.
Dům má zastavěnou plochu cca 100m2 a je kompletně podsklepen. Na zahradě jsou vzrostlé stromy a studna.
Klidná, příjemná a vyhledávaná lokalita nedaleko Hostivařské přehrady a lesoparku, která je však i velmi dobře dostupná.
Na domě neváznou žádné právní vady, omezení či závazky. PENB budovy je E.
Naše mínění: klidné bydlení v žádané lokalitě.

We introduce family living in a quiet part of Prague 10 - Hostivař. This locality is known mainly for its interesting residential development and short distance to Hostivař park and lake which is unique and not far away from the center of Prague.
The family villa will use to be use as two apartmens for teo generations. One flat on the ground floor and the other on the first floor. If you are looking for a place for your family, this is the right thing to do.

Mapa