Prodej chalupy 4+kk, 160 m2, s velkými pozemky 2 717 m2 na okraji Tanvaldu


Prodánodalší obrázkyPopis objektu

Nabízíme k prodeji chalupu postavenou před cca 35 lety i se zařízením, které je v ceně v pěkné okrajové části Tanvaldu. Nemovitost je nad městem, nedaleko hranice CHKO a přesto celoročně přístupná po veřejné komunikaci. Možno tedy využít i k trvalému bydlení.

Chalupa je zděná, podezdívka je obložená kamenem. Voda z vlastní studny, elektřina, vlastní žumpa, topení na pevná paliva.
Na střeše je plechová krytina. Celý objekt je suchý, průběžně udržovaný a je tedy možné se do něj okamžitě nastěhovat - nejsou nutné stavební úpravy.

Dispozice: v suterénu je velká garáž a sklep. v přízemí je velký obývací pokoj s krbovými kamny propojený s kuchyňským koutem, jedna ložnice, koupelna a samostatné WC. V patře jsou dvě velké ložnice a komora. Vysoká půda - vhodná k dalšímu využití. U chalupy je pěkná samostatná uzamykatelná kůlna.

Stavba je obklopena vlastními pozemky a prodává se včetně dalšího samostatného pozemku, který je přes silnici. Dle územního plánu je 640 m2 vedeno jako SR - smíšené obytné - rekreační území. Zbytek pozemků o výměře 2077 m2 je v územním plánu vedeno jako NS tj. plochy smíšené - nezastavitelné území (přírodní zemědělská).

Krásné místo i k rekreaci - turistika, výlety na kole, možnost lyžování na nedalekých sjezdovkách.
Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující.
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost RK Recoreal je zprostředkovává jako data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mapa