Prodej rodinného domu 4+1 s terasou a garáží, 166 m2, a pozemkem, 831 m2, Letní, Říčany - Radošovice


Prodánodalší obrázky
Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k prodeji slunný přízemní rodinný dům s terasou a garáží v oblíbené rezidenční části Říčan u Prahy. Samostatný zděný a zateplený dům z roku 2004 stojí na oploceném pozemku o velikosti 831 m2. K nastěhování ihned.

Krásné klidné okolí, nedaleko je les. Pět minut chůze je známé prvorepublikové přírodní koupaliště Jureček. Veškerá občanská vybavenost včetně základních i středních škol, školek, nemocnice, knihoven, kina a další je v centru Říčan. Skvělá dostupnost do Prahy - autem, autobusy PID, vlakem.

Ideální bydlení pro rodinu s dětmi nebo pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Dispozice: vstup do velké předsíně, z níž jsou samostatné vstupy do všech pokojů (3 menší pokoje a velký obývák propojený s kuchyní a jídelnou), koupelny, samostatného WC a garáže. Půdní prostor je sice pochozí, ale vzhledem ke konstrukci krovu je vhodný pouze na uskladnění předmětů. Za současného stavu jej nelze využít pro vybudování podkroví.

Vybavenost: koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem a WC. Další samostatné WC. Rohová kuchyňská linka s vestavěnou lednicí s mrazákem, myčkou, varnou deskou a vestavěnou troubou. V obývacím pokoji jsou pěkná a funkční litinová kamna na dřevo. V pokojích jsou dvě vestavěné skříně.

Vytápění: elektrický kotel a zásobník teplé vody (umístěno v garáži). Náklady na veškerou elektřinu (vč. vytápění) cca 5 000 Kč měsíčně. Podlahové topení.
Voda z vlastní studny, možnost napojení na veřejný vodovod. Kanalizace veřejná. Připravený alarm. Do domu je zavedeno plynové potrubí, plyn v ulici však zatím není.

Daň z nabytí nemovitých věcí hradí do změny předpisů prodávající. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost RK Recoreal je zprostředkovává jako data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mapa