Mezonetový byt s balkonem a sklepem+ garážové stání v apartmánovém domě v Harrachově

Popis objektu

Na prodej nabízíme bytovou jednotku ve vlastnictví (OV) v pěkném apartmánovém domě Karolínka. K bytu náleží balkon o velikosti 8,47m2 na užší straně domu a pěkný sklep o velikosti 1,73m2. V ceně je i jedno vnitřní garážové stání v domě.
Dispozice bytu: domovní chodby se vstupuje do předsíně a z ní jsou jsou vstupy do první koupelny s WC a do pokoje s kuchyňským koutem a balkónem Po vnitřním dřevěném schodišti se vystupuje do horního patra, kde je WC s umyvadlem a dvě místnosti na spaní. V současné době je byt upraven pro krátkodobé ubytování 6 -8 osob.
Součástí prodeje je i kuchyňská linka na míru a stávající nábytek. Vytápění budovy je centrální (ÚT). Celková výměra je 86,17m2 včetně balkonu a sklepa + garážové stání.

Harrachov je jedním z nejvýznamnějších krkonošských horských středisek s kompletní občanskou vybaveností, která je dobře dostupná. Téměř naproti objektu je obchod Norma a v sousedství sídlo Policie. Apartmán Karolína Harrachov je vzdálený cca 200 metrů od Muzea skla a cca 400 metrů od bobové dráhy. SVJ domu velmi dobře funguje. Byt je možno užívat jak pro rekreaci, tak i pro celoroční bydlení. Prohlídky jsou možné po předchozí dohodě.

Mapa