Prodej bytu 3+1 s lodžií v osobním vlastnictví, 79 m2, U Botiče, Praha 4 -Michle


Prodánodalší obrázkyPopis objektu

Nabízíme exkluzivně k prodeji světlý a tichý byt v osobním vlastnictví o výměře 74 m2 s lodžií 5 m2 a sklepem 2 m2 v nově revitalizovaném panelovém domě z r. 1991. Byt je umístěn v 11. patře a má krásný otevřený výhled na údolí Botiče. Volný ihned. Dům je obklopen zelení a nachází se v širším centru Prahy, v malebné části staré Michle. Okna jsou situována na západ a na východ. Byt má nová okna a stoupačky, měřidla teplé, studené vody a ÚT. Jinak je v původním, ale dobrém stavu. Možnost si dotvořit byt dle vlastních představ!
V bezprostředním okolí vyrostla řada luxusních rezidenčních projektů - příležitost bydlení za poloviční cenu!

Panelový dům je po celkové rekonstrukci včetně nových oken a zateplené fasády - PENB třídy C- Úsporná, tedy nízké náklady na služby! Dále má dům dva nové výtahy, stoupačky.

Přímo před domem je možnost parkování, skvěle dostupné místo MHD (tramvaje, autobusy), v okolí je spousta obchodů, restaurací, školy.

Dispozice bytu (viz půdorys ve fotogalerii): předsíň, kuchyň, obývák se vstupem na lodžii, 2 ložnice, koupelna a samostatné WC. Všechny místnosti bytu mají samostatné vstupy.

Jelikož je byt v osobním vlastnictví, je zde možnost čerpání hypotéky. Cena je včetně právního servisu a provize RK. Doporučujeme!

Mapa