Prodej družstevního bytu 2+kk, 44 m2, Vlachova, Praha 5 - Stodůlky


Prodánodalší obrázky
Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k prodeji světlý a útulný družstevní byt, který se nachází v 7. (posledním) patře panelového domu z roku 1982. Dům je po kompletní rekonstrukci - nová střecha včetně izolace střechy, zateplení, nový výtah, stoupačky, okna a opravené společné prostory. K bytu náleží sklep cca 2 m2 v přízemí domu. Byt má nová okna, jinak je v původním, ale udržovaném stavu.

Příjemné bydlení v zeleni u jednoho z východů stanice metra Stodůlky s kompletní občanskou vybaveností v místě a s hezkým okolím zvoucím k procházkám - částečně zachovalé historické Staré Stodůlky nebo pramen Prokopského potoka.

Dispozice bytu: z předsíně jsou samostatné vstupy do obou pokojů, koupelny a samostatného WC. Větší (obývací) pokoj je propojen s kuchyňským koutem.

Družstvo má příjem z dvou pronajímaných nebytových prostor v přízemí domu. Z toho vyplývají i nízké zálohy za služby ( ÚT, výtah , voda, popelnice, úklid, osvětlení domu), které jsou včetně plateb do fondu oprav pouze 1.500,-Kč měsíčně ( tato částka byla hrazena původním vlastníkem - jedna osoba) + elektřina.
Anuita splacena.

Družstvo tvoří pouze jeden vchod a neuvažuje o převodu do bytů vlastnictví. Případný podnájem podléhá schválení předsednictva. Na koupi bytu nelze čerpat hypotéku (pouze ručit jinou nemovitostí), ale výhodou je, že kupující (nabyvatel) neplatí daň z nemovitosti.

Naše mínění: příjemný světlý byt přímo u metra, vhodný pro toho, kdo preferuje klidné bydlení mimo centrum.

Mapa