Prodej bytu 2+kk, 54 m2, Vlastislavova, Praha 4 - Nusle


Prodánodalší obrázky

Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k prodeji prostorný byt cca 54 m2 v osobním vlastnictví tzn. možnost čerpání hypotéky. Je umístěn v 1. patře nad malým obchodem (bývalá trafika), který je v přízemí. Nachází se v pěkném modernistickém činžovním domě z třicátých let minulého století. Dům se postupně renovuje (nový výtah a sklepní kóje).

Klidná ulice s parkováním bez zón, blízko Náměstí bratří Synků - centra vyhledávané lokality Nuslí.

Původní dispozice bytu 1+1, upraveno jako 2+kk (kuchyň v předsíni). Okna bytu jsou situována do ulice (východ) a do vnitrobloku (západ).
Dispozice bytu: předsíň (9 m2), pokoj (24,40 m2), kuchyň (15,10 m2), koupelna s vanou (3,30 m2), samostatné WC (1,30 m2), komora (0,50 m2). K bytu náleží samostatný sklep (1,80 m2).
Vytápění: 2 x plynové topidlo WAW, ohřev vody: plynová karma.

Výhodou této nemovitosti jsou nízké poplatky za služby ( včetně fondu oprav, bez energií) 1.470 Kč měsíčně a dobře zachovalé prvky prvorepublikové výstavby - dveře a okna s kováním, pěkné parkety v pokoji. Ideální možnost si upravit byt podle vlastních představ!

V místě je skvělá dostupnost MHD - tramvaje, autobusy, nedaleko metro. V okolí je spousta obchodů, restaurací, bank, školy i velké parky.
Pěkné místo k bydlení za dobrou cenu, doporučujeme!

Mapa