Pronájem lékařské ordinace s čekárnou, 35 m2, Petra Rezka, Praha 4 - Nusle

další obrázkyPopis objektu

Nabízíme exkluzivně k dlouhodobému pronájmu lékařskou ordinaci (cca 18 m2) s čekárnou (cca 17 m2). Prostory se nacházejí ve zvýšeném přízemí domu (výška cca prvního patra) se samostatným vstupem do této a dalších tří ordinací (pediatrie a rehabilitace). Možno provozovat praxi dle vlastního uvážení.
K dispozici ihned.
Vyhledávaná lokalita v oblíbené části Nuslí, ve které se lékařské praxe provozuje již řadu let. Výborně dostupné místo tramvají, autobusem i metrem (stanice C Vyšehrad nebo Pražského povstání).
Součástí pronájmu je i podíl na společných prostorách s dalšími třemi dalšími lékařskými ordinacemi a úklid.

Tyto společné prostory tvoří: velká vstupní místnost, využívaná pacienty pediatrií pro odstavení kočárků, společná chodba využívaná občas i jako čekárna v případě velkého počtu pacientů (zbývající ordinace však mají své čekárny), WC.
Možnost dohody se současným nájemcem o přenechání stávajícího vybavení ordinace a čekárny.
Vlastní ústřední topení a ohřev vody - plynový kotel.

Skvěle dostupné místo MHD v krásné části Nuslí - několik minut pěšky stanice tramvaje a autobusu Na Paloučku nebo stanice metra Vyšehrad.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 360 Kč/měsíčně (vodné stočné), náklady za energie (elektřinu a plyn) a odvoz odpadu, které si nájemce přihlašuje na sebe.
Vratná kauce jeden nájem, odměna RK jen 7 600 Kč.

Mapa