Pronájem obchodního prostoru se vstupem z ulice, 24 m2, Bělehradská, Praha 4 - Nusle

další obrázky
Popis objektu

Nabízíme k pronájmu šikovný prostor se vstupem z ulice ( i z domu) v žádané lokalitě v širším centru Prahy, k dispozici od 1.2.2018, prohlídky po dohodě možné.
K tomuto prostoru lze připojit další dvě vedlejší místnosti (cca 40 m2) - více informací v RK.
Výtečná dopravní dostupnost (tramvaje, autobusy, nedaleko metro) a parkování bez zón. V okolí je spousta obchodů, restaurací a bister.
Kanceláře se nacházejí v přízemí kompletně zrekonstruovaného menšího komerčního objektu z konce 19. století, který byl součástí Nuselského pivovaru.
Ve stejném objektu jsou k dispozici i další prostory k pronájmu.

K ceně za nájem je třeba připočítat DPH, majitel nemovitosti upřednostňuje plátce DPH.

Dispozice: viz půdorys ve fotogalerii. Do prostoru (cca 24 m2) se vstupuje z ulice i ze společné chodby, vstup a okna jsou situována na východ. K dispozici je společné sociální zázemí - vybavená kuchyňka, 2x WC a sprchový kout.

Vybavení: bez nábytku (vybavení na fotkách náleží současnému nájemci), domácí telefon, ADSL, zabezpečovací zařízení pro celou budovu. Ústřední topení.
K ceně nájmu je třeba připočítat zákonné DPH. Spolu s nájmem se hradí kompletní poplatky za služby 1.210Kč/měs (vodné stočné, teplá voda, ÚT, elektřina, osvětlení a úklid společných prostor). Kauce 1 nájem, odměna RK 5 100 Kč.

Mapa