Pronájem obchodu (kanceláře) s výlohou v širším centru Prahy, 65 m2, Boleslavova, Praha 4 - Nusle

další obrázkyPopis objektu

Nabízíme k pronájmu velmi pěkný obchodní prostor po rekonstrukci s velkou výlohou a vstupem z ulice ve vyhledávané části Nuslí. Nachází se v přízemí cihlového činžovního domu nad parkem Na Fidlovačce, v blízkosti náměstí Bratří Synků. Oblast bez parkovacích zón. Skvěle dostupné místo MHD - několik minut tramvají do centra. K dispozici ihned.

Dispozice: velká samostatná místnost využitelná jako obchodní prostory i jako kancelář (45 m2) se společnou předsíní (21 m2) s další již pronajatou kanceláří. Zde je k dispozici společné kompletní zázemí - místnost s kuchyňskou linkou a lednicí, 2 x WC. Další vstup do prostor je z domu do společné předsíně.

Vybavení: bez zařízení, nábytek a vybavení na fotografii patří bývalému nájemci. Bezpečnostní roleta ve výloze, bezpečnostní mříž u vstupu z domu, bezpečnostní dveře u vstupu do společné předsíně, zabezpečovací zařízení, ADSL, plovoucí podlaha. UPC v domě. Ústřední topení.

K ceně za nájem je třeba připočítat zálohy za služby 2 200 Kč/měsíčně ( ústřední topení, vodné stočné, elektřina, bezpečnostní služba - bez poplatku za internet). Jistota (vratná kauce) 1 nájem, odměna RK jen 5 330 Kč.

Mapa