Pronájem slunného bytu 4+kk, 92 m2, Prokopova, Praha 3 - Žižkov


Pronajmutodalší obrázky

Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu prostorný nezařízený byt 4+kk (92 m2) ve 3. patře domu bez výtahu. Vstup je z malebné pavlače, kterou je možné užívat jako terasu.
Byt se nachází v opraveném historickém domě v oblíbené části Žižkova. K dispozici ihned.
Tři pokoje ze čtyř mají samostatný vstup, jeden je průchozí a jeden je oddělený posuvnými dveřmi od kuchyňského koutu v předsíni. V bytě je koupelna s vanou a v jednom pokoji sprchový kout (viz půdorys ve fotogalerii).

Vhodné i pro spolubydlení (max. 4 osoby). Majitel domu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Byt nelze krátkodobě podnajímat ani využívat jako ubytovnu.

Vybavení: kuchyňská linka, sporák, koupelna s vanou, sprchový kout v jednom z pokojů, samostatné WC. Vlastní ústřední topení (plynový kotel), ohřev vody elektrický boiler. V pokojích jsou renovované původní parkety. V bývalé kuchyni nefunkční původní kachlová kamna.

Přes ulici je vstup do jednoho z největších pražských parků - Vítkova i vstup do Žižkovského tunelu - zkratky do Karlína. V okolí je spousta obchodů, bister, restaurací.
Skvěle dostupné místo MHD, v místě je spousta obchodů, restaurací, bister.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 550 Kč/os/měs (vodné stočné, odpad, úklid a osvětlení domu) + energie (elekřinu a plyn, cca 2500 Kč/měs) , které si nájemce přihlašuje na sebe. Kauce 20 000 Kč, odměna RK jeden nájem.

Mapa