Pronájem bytu v rodinném domě se zahradou, 3+1, 112 m2, Sluštice, Praha - východ


Pronajmutodalší obrázky


Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu nezařízený byt po rekonstrukci. Nachází se v přízemí rodinného domu, který je v uzavřeném areálu bývalého velkostatku v samém středu obce Sluštice. K dispozici ihned, parkování před domem a užívání zahrádky v ceně.
Pouze pro plátce DPH! Vhodné i jako ubytování pro zaměstnance.
Všechny budovy statku jsou obsazeny dalšími nájemci.

Obec se nachází cca 30 km od Prahy na hlavní trase Říčany, Úvaly. Je součástí PID (Pražské integrované dopravy). V místě je mateřská škola, kompletní občanská vybavenost v Říčanech vzdálených 7 km.

Majitel dává přednost zájemcům o dlouhodobé bydlení, nelze využít pro krátkodobé ubytování.

Dispozice: do bytu se vstupuje dvěma vchody do chodby - z náměstí i z areálu, pokoje nemají samostatné vstupy. Chodba (7,5 m2), předsíň (8 m2), kuchyň (14 m2), 1.pokoj (26 m2), 2.pokoj (22 m2), 3. pokoj (18,5 m2) komora (9 m2), spíž (1 m2), koupelna s WC (5 m2), samostatné WC (1 m2).
Okna bytu jsou orientována na východ a na západ.

Vybavení: nová okna, mříže na obou vstupních dveřích i všech oknech, kuchyňská linka, sporák. Koupelna s vanou a WC, další samostatné WC. Ústřední plynové topení - vlastní plynový kotel ohřívá i vodu.

K ceně za nájem a služby je třeba připočítat DPH 21%. Záloha za služby 500 Kč/os/ měsíčně + DPH (vodné stočné, popelnice, brána a osvětlení společných prostor). Energie se hradí zvlášť (plyn a elektřina). Jistota/vratná kauce 15 000 Kč (vč. DPH), odměna RK jen 6 900 Kč.

Mapa