Pronájem zařízeného bytu 3+1, 98 m2 ve vile, Praha 6 - Dejvice (Hanspaulka)

další obrázky
Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu kompletně zařízený, světlý a prostorný byt ve zvýšeném přízemí činžovní vily. Rekonstruovaná nájemní vila ze třicátých let minulého století (celkem se čtyřmi byty) se nachází ve velmi atraktivní vilové čtvrti Hanspaulka. K dispozici ihned.
Byt má dva samostatné vstupy - z domu a ze zahrady. K užívání je i samostatná zimní zahrada a jižní venkovní terasa pod okny na zahradě, přístupná přímo z bytu. Parkování na pozemku je možné po dohodě.

Byt je kompletně zařízený včetně pračky, sušičky a lednice. Koupelna s vanou, samostatné WC, vlastní ústřední topení - plynový kotel ohřívá i vodu.

Pěkné a klidné bydlení vhodné zejména pro pár nebo rodinu s dítětem (max. 3 osoby). Byt není vhodný pro spolubydlení. Majitel domu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Byt nelze krátkodobě pronajímat.

Krásné okolí, blízko je základní i mateřská škola. Velmi dobře dostupné MHD - autobus 131 má zastávku za rohem a jezdí do stanic metra Hradčanská nebo Bořislavka. Metro Bořislavka je dostupné i pěšky - cca 10 minut.

K ceně za nájem je třeba připočítat zálohy za služby 250 Kč/os./měsíčně (vodné, stočné a popelnice) a energie (elektřina a plyn), které si nájemce přihlašuje na sebe.
Kauce 1 nájem, odměna RK jen 12 700 Kč.

We offer exclusively for rent a fully furnished, bright and spacious apartment on the upper ground floor of a villa. The reconstructed rental villa from the 1930s (with four apartments in total) is located in the very attractive residential area of ​​Hanspaulka. Available immediately.
The apartment has two separate entrances - from the house and from the garden. There is also a separate winter garden and a southern outdoor terrace under the windows in the garden, accessible directly from the apartment. Parking on the property is possible upon agreement.

The apartment is fully furnished including a washing machine, dryer and fridge. Bathroom with bathtub, separate toilet, own central heating - gas boiler also heats water.

Nice and quiet living suitable especially for couple or family with child (max. 3 people). The apartment is not suitable for roommates. The owner of the house prefers long-term residents and without pets. The apartment can´t be rented for a short time.

Beautiful surroundings, close to primary and kindergarten. Very well-available public transport - Bus 131 has a stop around the corner and goes to the metro stations Hradčanská or Bořislavka. The Bořislavka Metro Station is also within walking distance - about 10 minutes.

The price for the rent need to be added for charges od services 250 CZK / person / month (water, sewage and bins) and energy (electricity and gas), which the tenant log for himself. Deposit 1 rent, RK reward only 12 700 CZK.

Mapa