Pronájem slunného bytu 3+1, 90 m2, Prokopova, Praha 3 - Žižkov


Pronajmutodalší obrázkyPopis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu prostorný a nezařízený byt se vstupem z malebné pavlače, jejíž část lze užívat jako balkon či terasu. Byt se nachází ve 2. patře opraveného historického domu v oblíbené části Žižkova, bez výtahu. K dispozici ihned.
Výborně dostupné MHD, v blízkosti je Žižkovský tunel - zkratka do Karlína. V okolí je spousta obchodů, restaurací, bister i divadlo, přes ulici je vstup do jednoho z největších pražských parků - Vítkova.

Majitelé domu upřednostňují zájemce dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků (rodina max. 4 osoby). V případě sdíleného bydlení max. 3 pracující osoby (ne studenti, prosím). Byt nelze krátkodobě podnajímat.

Dispozice: vstup z pavlače do předsíně, odkud se vstupuje do kuchyně a jednoho pokoje. Další pokoj má samostatný vstup z kuchyně, jeden pokoj je průchozí. Dále je vstup z předsíně do koupelny a samostatného WC.

Vybavení: kuchyňská linka se sporákem, koupelna s vanou, vlastní ústřední topení - plynový kotel ohřívá i vodu. Na podlahách v pokojích jsou parkety, v kuchyni a předsíni PVC, zbytek dlažba.

K ceně za nájem je třeba připočíst zálohy za služby 550 Kč/os./měs. (vodné stočné, odpad, úklid a osvětlení domu) a energie ( elektřinu a plyn), které si nájemce přihlašuje na sebe.
Kauce 17 000 Kč, odměna RK jeden nájem.

Mapa