Pronájem bytu po rekonstrukci v centru Prahy, 3+1, 80 m2, Jeruzalémská, Praha 1 - Nové Město


Pronajmutodalší obrázky
Popis objektu

Nabízíme k pronájmu krásný, slunečný a tichý byt po právě dokončené rekonstrukci se zachovalými původními prvky - připraveno pro prvního nájemce. Nezařízený byt se nachází se ve 2. patře historického činžovního domu bez výtahu. Bydlení s atmosférou měšťanského bytu konce 19. století. K dispozici ihned.
Atraktivní místo skvěle dostupné MHD i vlaky (Hlavní a Masarykovo nádraží), pěšky několik minut na Václavské náměstí i na Náměstí republiky. V místě je spousta obchodů, restaurací, divadel i kin.

Majitel domu upřednostňuje pracující pár (max. však 4 osoby), dlouhodobé bydlení a zájemce bez domácích mazlíčků. Byt není vhodný ke spolubydlení (průchozí pokoje) a nelze ho krátkodobě podnajímat.

Dispozice : viz půdorys ve fotogalerii. Předsíň, kuchyň, koupelna s vanou, samostatné WC, komora, tři průchozí pokoje.
Okna jsou situována do zeleného, tichého vnitrobloku s orientací na jihovýchod.

Vybavení: kuchyňská linka se sporákem a lednicí, ústřední topení (vlastní plynový kotel), v pokojích krásné renovované parkety.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 500 Kč/os/měs (vodné stočné, popelnice, revize komínu v bytě, STA, osvětlení a úklid v domě) a energie (elektřina a plyn), které si nájemce přihlašuje na sebe. Odměna RK jen 10 000 Kč.

Mapa