Pronájem zařízeného bytu s balkonem 2+kk, 58 m2, Brabcova, Praha 4 - Podolí


Pronajmutodalší obrázky

Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu reprezentativní, zařízený a útulný byt s velkým balkonem ve velmi pěkném bytovém komplexu s recepcí, s 24 hodinovou ostrahou a možností pronájmu parkovacího stání v objektu. Jedná se o jednu z nejžádanějších lokalit v Praze - Podolí. Byt se nachází v 1. patře a je situován na západ do klidné ulice. K dispozici ihned.
Možnost pronájmu parkovacího stání v objektu jen za 2 000 Kč/měs.

Výborná dopravní dostupnost MHD (5 minut pěšky na metro Pražské povstání, stanice autobusu blízko domu). V okolí je nejen veškerá občanská vybavenost, ale i spousta možností ke sportovnímu a kulturnímu vyžití - plavecký bazén Podolí, plovárna Žluté lázně, tenisové kurty, Vyšehrad, Náplavka.

Ideální bydlení pro pár nebo jednu osobu. Majitelé bytu upřednostňují zájemce o dlouhodobé bydlení (minimum je 1 rok) a bez domácích mazlíčků. Max. pro 2 osoby (pár). Byt nelze využívat ke krátkodobým pronájmům.

Dispozice: hala (6 m2) , ze které je samostatný vstup do všech místností v bytě - do pokoje s kuchyňským koutem (26,5 m2), do ložnice (14 m2) , koupelny (4,4 m2) a šatny (1,9 m2). Z obou pokojů je vstup na balkon (5 m2) .

Vybavení: kuchyňská linka na míru s elektrickou varnou deskou (dvouvařičem), digestoří a lednicí. Byt je možno dovybavit pračkou, šatní skříní, elektrickou troubou.
V pokoji pohovka, police a skříňky, konferenční stůl , jídelní stůl a židle. V ložnici dvoulůžková postel, noční stolky, komoda. V koupelně je sprchový kout, bidet a WC. V hale je velké zrcadlo, věšák a komoda. Ústřední topení. UPC dostupné.

K ceně nájmu je třeba připočítat zálohy za služby 4 000 Kč měsíčně za 2 osoby (ústřední topení, teplá a studená voda, popelnice, úklid a osvětlení domu, ostraha 24 hodin, recepce) a elektřinu, kterou si nájemce přihlašuje na sebe. Kauce 1 nájem, odměna RK jen 9 700 Kč.

We offer exclusively for rent a representative, safe and furnished apartment with a large balcony in a nice residential complex with reception, with 24 hour security and possibility of renting a parking space in the building. This is one of the most requested locations in Prague - Podolí. The apartment is located on the 1st floor and is situated in the east on a quiet street. Available immediatly.
Possibility to rent a parking space in the building for only CZK 2,000 / month.

Excellent transport accessibility by public transport (5 minutes walk from the Pražské povstání metro station, bus stop near the house). In the vicinity there is not only all amenities, but also plenty of possibilities for sport and culture - swimming pool, tennis courts, Vyšehrad, Náplavka.

Ideal living for a couple or one person. The owners of the flat prefer those interested in long-term living (minimum is 1 year) and without pets. Max. for 2 persons (couple). Apartment can´t be used for short-term rentals.

Layout: hall (6 m2), which has a separate entrance to all rooms - room with kitchenette (26,5 m2) and bedroom (14 m2), bathrooms (4,4 m2) and dressing rooms (1,9 m2). Both rooms have access to a balcony (5 m2).

Facilities: custom kitchen with electric cooktop and fridge. The apartment can be equipped with a washing machine, wardrobe, electric oven.
The room has a sofa, shelves and lockers, a conference table, a dining table and two chairs. The bedroom has a double bed, night tables, chest of drawers. The bathroom has a shower, bidet and toilet. The hall has a large mirror, a hanger and a chest of drawers. Central heating. UPC available.

The price of the rent is to be added to the service charges of CZK 4,000 a month (central heating, hot and cold water, garbage, cleaning and lighting of the house, security, reception) and the electricity the tenant log on himself. UPC is not included. Deposit 1 rent, RK reward only 9 700 CZK.

Mapa