Pronájem bytu 2+kk, 40 m2, Františka Křížka, Praha 7 - Letná


Pronajmutodalší obrázkyPopis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu prostorný byt ve vyhledávané lokalitě přímo u Letenských sadů. K dispozici ihned.
Klidná rezidenční ulice kousek od hlavní obchodní tepny Letné - třídy Milady Horákové.
Byt se nachází ve zvýšeném přízemí krásného a udržovaného secesního činžovního domu (výška 1. patra), okna bytu jsou situována do ulice. Částečné zachovalé renovované původní prvky (okna, štuky na stropě,). Výborně dostupné MHD (tramvaje, metro C Vltavská), v místě je spousta obchodů, bister, restaurací, školy, školka, kino, velké parky. Parkovací zóny.

Majitelé domu upřednostňují zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků, ideální byt maximálně pro 2 osoby. Byt nelze krátkodobě podnajímat.

Dispozice: z předsíně, kde je umístěna kuchyňská linka, se vstupuje do koupelny a do prvního pokoje, odtud do dalšího pokoje. Okna bytu jsou situována na východ do ulice.

Vybavení: kuchyňská linka s elektrickým dvouvařičem, koupelna se sprchovým koutem a WC. Rolety v oknech, topidla - 1x elektrický přímotop, 1 x plynová WAW, ohřev vody el. boiler. V pokojích koberce. UPC v domě.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 600 Kč/os/měs (vodné stočné, odvoz popelnic, úklid a osvětlení domu) + energie (elektřina a plyn), kterou si nájemce přihlašuje na sebe. Odměna RK 1 nájem, vratná kauce 13 000 Kč.

Mapa