Pronájem částečně vybaveného bytu v širším centru Prahy se dvěma balkony, 2+kk, 56 m2, Nuselská, Pra


Pronajmutodalší obrázky

Popis objektu

Nabízíme k pronájmu částečně vybavený krásný byt po kompletní rekonstrukci se dvěma balkony. Slunný a světlý byt se nachází ve 4. patře funkcionalistického domu z třicátých let minulého století s výtahem. V bytě jsou zachovány původní prvky včetně vnitřních dveří, kování, parket apod. K dispozici ihned.

Pěkné a stylové bydlení v udržovaném domě s majitelem na skvěle dostupném místě - tramvaje, autobusy, nedaleko metro Pražského povstání, Vyšehrad i I.P. Pavlova. Spousta obchodů, kaváren, bister a restaurací i divadla Na Jezerce a Na Fidlovačce. Velké parky v okolí - Grébovka, Folimanka, Vyšehrad.

Ideální bydlení pro pár nebo jednu osobu (max. 2 osoby), není vhodné na spolubydlení. Nájemní smlouva minimálně na jeden rok. Majitel domu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Byt nelze krátkodobě podnajímat.

Dispozice: prostorná předsíň ze které je samostatný vchod do obytné kuchyně, do ložnice, do koupelny, samostatného WC a komory. Z ložnice se vchází do další komory/šatny.
Okna bytu jsou situována na jihozápad (obytná kuchyň) a na severovýchod do tichého vnitrobloku (ložnice).

Vybavení: kvalitní kuchyňská linka s varnou plynovou deskou a vestavěnou elektrickou troubou. Lednice v předsíni, pračka je umístěna v šatně. Nadstandardní úložné prostory - v předsíni šatní skříň Ikea, komora a v ložnici šatna s policovým systémem a pračkou. V obytné kuchyni, ložnici i předsíni jsou krásné renovované parkety. Nová plastová okna se žaluziemi, na vstupních dveřích, koupelna s vanou. Ústřední topení (plynový kotel v domě), ohřev vody - plynová karma.

V ceně nájmu jsou již započítané poplatky za výtah, popelnice, úklid a osvětlení domu. K ceně za nájem je třeba připočítat zálohy za služby 2 000 Kč/měs/os (ústřední topení, vodné stočné - v případě 2 osob 2500 Kč/měs) a energie (elektřinu a plyn), které si nájemce přihlašuje na sebe a hradí přímo dodavateli. Kauce 13 000 Kč, odměna RK jen 7900 Kč.

Mapa