Pronájem zařízeného bytu 2+kk, 56 m2, Cimburkova, Praha 3 - Źižkov


Pronajmutodalší obrázky
Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu tichý, prostorný a zařízený byt v opraveném historickém, původně pavlačovém domě. Byt se nachází v 1. patře. Dům je bez výtahu. Okna bytu jsou situována na severovýchod (vnitroblok) a jihozápad (klidná ulice). K dispozici ihned.
Skvěle dostupné místo MHD v širším centru Prahy - autobusy, tramvaje, metro. V blízkosti je vstup do Žižkovského tunelu - zkratky do Karlína. V okolí je spousta obchodů, bister, kaváren a i vstup do jednoho z největších pražských parků - Vítkova.

Vzhledem k zařízení tj. ložnice a obývací pokoj je byt ideální pro pár (max. 2 osoby). Majitel domu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Byt nelze krátkodobě podnajímat.

Dispozice: v předsíni (cca 13 m2) je umístěna kuchyňská linka. Odtud jsou samostatné vstupy do pokojů (cca 26 m2 a 17 m2), dále do koupelny a na samostatné WC.

Vybavení: kuchyňská linka s mikrovlnnou troubou, lednice, pračka a nábytek včetně pěkné nové sedačky - viz fotogalerie. Ohřev vody elektrický boiler, topení - elektrické přímotopy. Vše je na elektřinu tzn. výhodný tarif!

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 550 Kč/os/měs. (vodné stočné, popelnice, úklid a osvětlení domu). Elektřinu si nájemce přihlašuje na sebe. Kauce 18 000 Kč, odměna 1 nájem.

Mapa