Pronájem bytu s velkou terasou, 2+kk, 40 m2, Žateckých


Pronajmutodalší obrázky
Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu velmi pěkný, tichý a slunný byt s velkou zastřešenou terasou. K dispozici ihned. Pěkné, klidné bydlení ve vyhledávané části Nuslí. Byt se nachází ve 4. patře činžovního domu s výtahem. Dům ze čtyřicátých let minulého století je kompletně rekonstruovaný včetně nové domovní kotelny, zateplení a solárních panelů na střeše, což znamená nízké náklady na vytápění a teplou vodu. Zahrádku za domem lze využít k sušení prádla.

Byt je situován na jihozápad,

Ideální bydlení pro 1 osobu nebo pár. Majitel domu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Nelze krátkodobě pronajímat.

Dispozice bytu: prostorná předsíň s kuchyňskou linkou, dva samostatné pokoje, velká koupelna s vanou a WC.

Vybavení bytu: kuchyňská linka s indukční varnou deskou a vestavěnou elektrickou troubou, v pokoji velká šatní skříň. Jinak bez nábytku.
Po kompletní rekonstrukci se zachovalými původními prvky (dveře, parkety), UPC, nová okna. Ústřední topení (plynová kotelna v domě). Zastřešená terasa.

Velmi příjemné místo nedaleko Vyšehradu se skvělou dostupností MHD - 4 minuty pěšky na metro Vyšehrad, tramvaje, autobusy. V místě je spousta obchodů. Parkování bez zón.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby za 1 osobu 1.700 Kč/měs. (vodné stočné, topení, teplá voda, výtah, úklid a osvětlení domu). Elektřinu si nájemce přihlašuje na sebe. Vratná kauce 12.000 Kč, odměna RK 1 nájem.

Mapa