Pronájem zařízeného bytu po rekonstrukci 2+kk s balkonem, 52 m2, Kouřimská, Praha 3 - Vinohrady


Pronajmutodalší obrázkyPopis objektu

Nabízíme k pronájmu velmi pěkný, slunný, kompletně a vkusně zařízený byt s balkonem v klidné rezidenční ulici v oblíbené části Vinohrad nedaleko Flory. Byt je situovaný na jižní stranu do klidné ulice a nachází v pátém patře domu s výtahem.
Kvalitní cihlový dům ze šedesátých let minulého století je také po kompletní rekonstrukci.

K dispozici od 15. července 2017, prohlídky po dohodě možné.
Možnost pronájmu parkovacího stání za 1500 Kč měsíčně ve dvoře vedlejšího domu.

Ideální bydlení pro jednu osobu nebo pár (max. 2 osoby) - ne spolubydlení. Minimální doba pronájmu je 1 rok. Majitel bytu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Byt nelze krátkodobě podnajímat.

Klidná lokalita v širším centru Prahy velmi dobře dostupná MHD (tramvaje i autobusy, několik minut pěšky na metro Flora nebo Želivského). V místě i blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost včetně parků, kina i plaveckého bazénu.

Dispozice: předsíň 6 m2, pokoj 16 m2, kuchyňský kout 5 m2, pokoj 19 m2, koupelna 3 m2, WC 1 m2, balkon 2 m2.
Průchozí pokoje.

Vybavení: kvalitní dřevěný nábytek včetně myčky, pračky a ledničky s mrazákem. Kuchyňská linka IKEA, elektrický sporák. Koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC. Vytápění vlastní ústřední - plynový kotel ohřívá i vodu. Nová okna i dveře. Na vchodových dveřích do bytu bezpečnostní závora.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby na 1 osobu 600 Kč/měsíčně (vodné stočné, popelnice, výtah, úklid a osvětlení domu), elektřinu a plyn si nájemce přihlašuje na sebe. Kauce 20 000 Kč, odměna RK 9 100 Kč.

Čekáme na dodání PENB od majitele bytu, zatím uvádíme dle požadavku zákona energetickou třídu G.

We offer to rent a very nice, sunny, completely and tastefully furnished apartment with balcony in a quiet residential street in a popular part of Vinohrady near Flora. The apartment is located on the south side of a quiet street and is located on the fifth floor of the house with an elevator, it is possible to use the garden in the courtyard.
A quality brick house from the sixties of the last century is also after a complete reconstruction.

Available from July 15, 2017, the viewings are possible.
Possibility to rent a parking space for CZK 1,500 per month in the courtyard of the next house.

Ideal living for one person or a couple (max. 2 people) - not a roommate. The minimum rental period is 1 year. The owner of the apartment prefers long-term living, without pets. The apartment can´t be rented for a short time.

Quiet location in the wider center of Prague very easily accessible by public transport (trams and buses, a few minutes walk to metro Flora or Želivského). All amenities, including parks, a cinema and a swimming pool are nearby.

Layout: hall 6 m2, room 16 m2, kitchenette 5 m2, room 19 m2, bathroom 3 m2, toilet 1 m2, balcony 2 m2.
Passing rooms.

Facilities: quality wooden furniture including dishwashers, washing machines and refrigerators with freezer. IKEA kitchen unit, electric stove. Bathroom with shower, separate toilet. The central heating - the gas boiler also heats the water. New windows and doors. At the entrance door to the apartment security barrier.

The price for the rent is to be added to the service charges 600 CZK / per person /per month (water sewer, dustbin, lift, cleaning and lighting of the house), electricity and gas the tenant logs on and paid separately (est. CZK 1800/per month). Deposit CZK 20,000, reward of RK CZK 9,100.

Mapa