Pronájem bytu v širším centru Prahy 2+1, 75 m2, Orebitská, Praha 3


Pronajmutodalší obrázkyPopis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu pěkný, světlý a prostorný byt po rekonstrukci na oblíbeném Žižkově. Nachází se ve 2. patře historického domu bez výtahu. Byt s atmosférou měšťanských časů ze začátku dvacátého století je nezařízený a jsou zde částečně zachovalé původní detaily - dveře, okna, kování, parkety v pokojích.
K dispozici ihned.

Majitel domu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Vhodné pro rodinu (max.4 osoby), v případě spolubydlení max. 2 pracující osoby, ne studenti prosím. Byt nelze dál podnajímat či využívat ke krátkodobým podnájmům.

Dispozice: předsíň, kuchyň se spíží, dva pokoje se samostatným vstupem z předsíně, samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem, komora (viz půdorys ve fotogalerii).

Vybavení: kuchyňská linka se sporákem a digestoří. Vlastní ústřední topení - plynový kotel pouze pro tento byt ohřívá i vodu. V pokojích jsou parkety, možnost připojení k rychlému internetu - anténa na střeše.

Výborně dostupné MHD - autobusy, tramvaje, metro Florenc i Flora. V místě jsou školy, školky, spousta obchodů, bister, kaváren a restaurací, park Vítkov, nedaleko Žiižkovský tunel - zkratka do Karlína, Žižkovské divadlo i divadlo Ponec. K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 600 Kč/os/měs (vodné stočné, popelnice, úklid a osvětlení domu) + energie (elektřina a plyn), které si nájemce přihlašuje na sebe. Vratná kauce 15 000 Kč, odměna RK je jeden nájem.

Mapa