Pronájem nezařízeného bytu 2+1, 80 m2, náměstí Generála Kutlvašra, Praha 4 - Nusle


Pronajmutodalší obrázky

Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu pěkný, světlý a prostorný byt s výhledem do zelené předzahrádky a klidné ulice s parkem. Nachází se ve zvýšeném přízemí krásného historického domu ve výšce prvního patra (nad vytápěnými nebytovými prostory) v oblíbené části Nuslí, v širším centru Prahy.
Nezařízený byt je po celkové úpravě, má k dispozici sklep a je k nastěhování ihned.

Skvěle dostupné místo MHD - tramvaj, autobusy i metro Pankrác nebo Vyšehrad. Bez parkovacích zón. V místě je spousta obchodů, restaurací, kaváren i vyhlášená základní škola, nedaleko OC Arkády.

Majitel domu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Ideální bydlení pro rodinu (max. 4 osoby). V případě spolubydlení max. 2 osoby. Majitel domu si nepřeje využívat byt ke krátkodobým podnájmům.

Dispozice: oba pokoje mají samostantný vstup. Z prostorné předsíně se vstupuje do pokoje, kuchyně, komory, koupelny a na samostatné WC. Z kuchyně je vstup do druhého pokoje - viz půdorys bytu ve fotogalerii.

Vybavení: kuchyňská linka se sporákem, vytápění plynová topidla WAW, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 500 Kč/os/měs (vodné stočné, popelnice, úklid a osvětlení domu). Energie (elektřinu a plyn) si nájemce přihlašuje na sebe a platí zvlášť. Kauce 15 000 Kč, odměna RK jeden nájem.

Mapa