Pronájem nezařízeného bytu 2+1, 70 m2, Orebitská, Praha 3


Pronajmutodalší obrázky


Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu prostorný, pěkný a světlý byt po rekonstrukci, který se nachází ve 3. patře udržovaného historického domu bez výtahu. Byt má bezpečnostní vchodové dveře a částečně zachovalé původní prvky včetně dveří a parket v pokojích. K dispozici ihned.
Vyhledávané místo v srdci Žižkova skvěle dostupné jak autobusy, tak tramvají. V okolí je spousta obchodů, restaurací, bister a kaváren. V přízemí domu je obchod s potravinami. Přes ulici je vstup do jednoho z největších pražských parků - Vítkova, nedaleko je vstup do Žižkovského tunelu, zkratky do Karlína.

Ideální bydlení pro pár či rodinu, v případě sdíleného bydlení max. 2 pracující osoby. Majitelé domu upřednostňují zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Byt nelze krátkodobě podnajímat.

Dispozice: z velké předsíně je samostatný vstup do všech místností v bytě - kuchyň s komorou, pokojů, koupelny, WC. Kuchyň a jeden pokoj je situován na jih, jeden pokoj na sever.

Vybavení: kuchyňská linka se sporákem a digestoří, koupelna s rohovou vanou, samostatné WC, parkety v pokojích. Vlastní ústřední topení - plynový kotel, který ohřívá i vodu.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 600 Kč/os/měs (vodné stočné, popelnice, úklid a osvětlení domu) + energie (elektřinu a plyn), které si nájemce přihlašuje na sebe. Kauce 15 000 Kč, odměna RK jeden nájem.

Mapa