Pronájem bytu po rekonstrukci 2+1 s balkonem, 49 m2, Františka Křížka, Praha 7 - Letná


Pronajmutodalší obrázky
Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu prostorný byt ve vyhledávané lokalitě přímo u Letenských sadů. K dispozici od 1. prosince 2017, prohlídky po dohodě možné.
Klidná rezidenční ulice kousek od hlavní obchodní tepny Letné - třídy Milady Horákové.
Byt se nachází ve zvýšeném přízemí krásného a udržovaného secesního činžovního domu (výška 1. patra). Částečné zachovalé renovované původní prvky (okna, dveře, parkety v pokojích). Výborně dostupné MHD (tramvaje, metro C Vltavská), v místě je spousta obchodů, bister, restaurací, školy, školka, kino, velké parky. Parkovací zóny.

Majitelé domu upřednostňují zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků, ideální byt maximálně pro 2 osoby. Byt nelze krátkodobě podnajímat.

Dispozice: velká kuchyň, ze které je samostatný vstup do všech místností v bytě - pokojů, koupelny i WC. Okna bytu jsou situována na západ do vnitrobloku.

Vybavení: kuchyňská linka se sporákem, plynová topidla WAW, ohřev vody el. boiler. V pokojích parkety, koupelna se sprchovým koutem.UPC.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 600 Kč/os/měs (vodné stočné, odvoz popelnic, úklid a osvětlení domu) + energie (elektřina a plyn), kterou si nájemce přihlašuje na sebe. Odměna RK 1 nájem, vratná kauce 15 000 Kč.

Mapa