Pronájem bytu po rekonstrukci 1+1, 44 m2, náměstí Generála Kutlvašra, Praha 4 - Nusle


Pronajmutodalší obrázky

Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu pěkný a tichý byt s výhledem do zelené oplocené předzahrádky, klidné ulice a do parku. Nachází se v přízemí krásného historického domu v oblíbené části Nuslí.
Nezařízený byt je po rekonstrukci, má k dispozici sklep a je k nastěhování ihned.
Okna bytu jsou situována na východ.

Skvěle dostupné místo MHD - tramvaj, autobusy i metro Pankrác nebo Vyšehrad. Bez parkovacích zón. V místě je spousta obchodů, restaurací, kaváren, nedaleko OC Arkády.

Majitel domu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Ideální bydlení pro pár (max. 2 osoby). Majitel domu si nepřeje využívat byt ke krátkodobým podnájmům.

Dispozice: z předsíně se vstupuje do kuchyně, komory a na samostatné WC. Z kuchyně je vstup do druhého pokoje, odtud do koupelny.

Vybavení: kuchyňská linka se sporákem, vlastní ústřední topení - plynový kotel, který ohřívá i vodu. Koupelna s vanou, samostatné WC.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 550 Kč/os/měs (vodné stočné, popelnice, úklid a osvětlení domu). Energie (elektřinu a plyn) si nájemce přihlašuje na sebe a platí zvlášť. Kauce 12 000 Kč, odměna RK jeden nájem.

Mapa