Pronájem částečně zařízeného bytu 1+1, 38 m2, Sládkovičova, Praha 4-Krč


Pronajmutodalší obrázky


Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu útulný a světlý částečně zařízený byt s krásným výhledem. Nachází se ve 13. patře atypického panelového domu dle švédského projektu se čtyřmi novými výtahy. K dispozici ihned.
Pěkné a klidné místo uprostřed zeleně v oblíbené lokalitě. Výborná dostupnost MHD - nedaleko je zastávka autobusů. V místě jsou obchody všeho druhu, restaurace,
V blízkosti je Thomayerova nemocnice a Kunratický les.

Ideální bydlení pro pár (max. 2 osoby). Majitel bytu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Byt nelze krátkodobě podnajímat.

Dispozice: z předsíně se vchází do pokoje, do koupelny a na WC, z pokoje do kuchyně.

Vybavení: starší kuchyňská linka s plynovým sporákem, starší lednice, jídelní stolek a 2 židle. V koupelně pračka. Nová plastová okna i vnitřní dveře. V pokoji je nábytková stěna, v předsíni jsou vestavěné šatní skříně. Koupelna s vanou a samostatné WC. Topení ÚT dálkové.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 1.500 Kč/měsíčně/ 1 osoba (vodné stočné, ÚT, teplá voda, popelnice, výtah, úklid a osvětlení domu) za jednu osobu, 2 osoby 2000 Kč/měs + energie (elektřina a plyn cca 1000 Kč/měs), které si nájemce převádí na sebe. Čekáme na dodání PENB domu, zatím uvádíme třídu G. Kauce 10 000 Kč, odměna RK jeden nájem.

Mapa