Pronájem bytu 1+1, 40 m2, Cimburkova, Praha 3 - Žižkov


Pronajmutodalší obrázky
Popis objektu

Nabízíme k pronájmu nezařízený útulný byt po úpravě v 1. patře typického žižkovského domu bez výtahu. Udržovaný dům s majitelem se nachází ve vyhledávané lokalitě v srdci Žižkova. Skvěle dostupné místo MHD - několik minut do centra, v okolí spousta obchodů, restaurací, barů, ale i divadlo a plavecký bazén na Olšanském náměstí. Přes ulici vstup do jednoho z největších pražských parků - Vítkova a do Žižkovského tunelu, zkratky do Karlína.

K dispozici ihned.

Ideální bydlení pro pár, majitel domu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků (max. 2 osoby). Vzhledem k dispozici (průchozí místnosti)byt není vhodný pro sdílené bydlení. Byt nelze krátkodobě podnajímat.

Dispozice: do bytu se vstupuje z chodby domu - do kuchyně, dále do pokoje. Okno kuchyně vede do chodby domu na nově rekonstruovanou zasklenou pavlač (západ), prostorný pokoj je situován na východ, do ulice.

Vybavení: kuchyňská linka se sporákem a ledničkou, v bytě je vše na elektřinu tzn. výhodný tarif! - topení - 1x nové akumulačky, 1x nový přímotop, ohřev vody - el. boiler. Koupelna s vanou, samostatné WC.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 500 Kč/osoba/měsíčně (vodné stočné, popelnice, úklid a osvětlení domu) + elektřinu, kterou si nájemce přihlašuje na sebe.
Kauce 11 000 Kč, odměna RK jeden nájem.

Mapa