Pronájem bytu po rekonstrukci 1+1, 43 m2, Prokopova, Praha 3 - Žižkov


Pronajmutodalší obrázkyPopis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu velmi pěkný a útulný byt po právě dokončené celkové rekonstrukci - připraveno pro prvního nájemníka. Byt se nachází ve 2. patře bez výtahu v typickém pavlačovém domě v srdci Žižkova. Okno z kuchyně je situováno na pavlač, kterou lze užívat jako terasu. K dispozici je byt ihned.

Pronájem minimálně na 1 rok, majitel domu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Ideální bydlení pro jednu osobu nebo pár (max. 2 osoby). Byt není vhodný ke sdílenému bydlení a nelze ho krátkodobě pronajímat.

Dispozice: z předsíně se vchází do kuchyně se spíží, z další malé předsíně je vchod do pokoje a do koupelny.

Vybavení: nová rohová kuchyňská linka se sporákem a digestoří, 2x nové šatní skříně na míru, nová koupelna se sprchovým koutem a WC. Nová dřevěná okna v pokoji a opravené původní parkety. Topení - 2x plynové topidlo WAW, ohřev vody elektrický boiler.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 520 Kč/os/měs. (vodné stočné, popelnice, osvětlení a úklid domu) + energie, který si nájemce přihlašuje na sebe. Kauce 15 000 Kč, odměna RK jeden nájem.

Mapa