Pronájem bytu po rekonstrukci 1+1, 48 m2, Prokopova, Praha 3 - Žižkov


Pronajmutodalší obrázky
Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu velmi pěkný prostorný byt 1+1 po právě dokončené kompletní rekonstrukci - připraveno pro prvního nájemníka. Nachází se ve 2. patře historického pavlačového domu bez výtahu. V bytě jsou nová špaletová okna i zachovalé původní prvky - dvoukřídlé dveře a parkety v kuchyni i pokoji. K nastěhování ihned.

Pronájem minimálně na 1 rok, majitel domu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Ideální bydlení pro pracující pár (max. 2 osoby). Byt není vhodný pro sdílené bydlení (průchozí místnosti) a nelze jej ani dále podnajímat.

Dům se nachází v srdci Žižkova - výborná dostupnost MHD - autobusy, tramvaje, metro (C Florenc nebo A Flora) je dobře dostupné, v místě je spousta restaurací, klubů, bister, obchodů i populární Divadlo Járy Cimrmana. Nedaleko je i plavecký bazén Olšanka, přes ulici vstup do jednoho největších pražských parků - Vítkova. V blízkosti je i Žižkovský tunel, tedy pohodlná pěší zkratka do Karlína.

Dispozice: z předsíně se vchází do velké kuchyně a koupelny, z kuchyně se vchází do menšího pokoje.

Vybavení: šatní skříň na míru v předsíni, v kuchyni kuchyňská linka se sporákem a digestoří, velká koupelna se sprchovým koutem a WC. Ohřev vody elektrický boiler, vytápění -2x plynové topidlo WAW.
Činžovní dům má novou střechu, nové dveře na opravené pavlače, domovní zvonky a společné prostory se nyní malují. Do domu se zavádí UPC.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 520 Kč/os/měs. (vodné stočné, popelnice, úklid a osvětlení domu). Energie (elektřinu a plyn) si nájemce přihlašuje na sebe. Odměna RK jeden nájem, kauce 20 000 Kč, odměna RK 1 nájem.

Mapa