Pronájem bytu 1+1, 45 m2 , Prokopova, Praha 3 - Žižkov


Pronajmutodalší obrázky

Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu útulný a prostorný byt po rekonstrukci ve 3. patře historického pavlačového domu bez výtahu. Do bytu se vstupuje z malebné slunné pavlače, kterou lze užívat jako terasu. Byt má nová špaletová okna. K dispozici ihned.

Dům se nachází v srdci Žižkova - skvělé spojení autobusem, tramvají, nedaleko metro (C Florenc nebo A Flora), v místě je spousta obchodů, restaurací, klubů i známé Žižkovské divadlo. Nedaleko plavecký bazén Olšanka, přes ulici vstup do jednoho z největších pražských parků Vítkova. V blízkosti je i Žižkovský tunel - pohodlná zkratka do Karlína.

Pronájem je minimálně na 1 rok, majitel domu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Ideální bydlení pro pár (max. 2 osoby). Vzhledem k dispozici byt není vhodný pro spolubydlení a nelze jej krátkodobě pronajímat.

Dispozice: vstup do kuchyně, odkud je přístup do koupelny a samostatného WC. Z kuchyně se vstupuje do pokoje.

Vybavení: kuchyňská linka se sporákem a digestoří,koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC. Vytápění - 2 x plynová topidla WAW, ohřev
vody elektrický boiler.
Činžovní dům má novou střechu, rekonstruované pavlače, dveře na pavlače, domovní zvonky. V srpnu majitel domu plánuje výmalbu společných prostor. Do domu se zavádí UPC.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 520 Kč/os/měs (vodné stočné, popelnice, úklid a osvětlení domu). Energie ( elektřinu a plyn) si nájemce přihlašuje na sebe. Odměna RK jeden nájem, kauce 10 000 Kč.

Mapa