Pronájem bytu 1+1, 45 m2, Prokopova, Praha 3 - Žižkov


Pronajmutodalší obrázky


Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k pronájmu velmi pěkný prostorný byt po rekonstrukci. Nachází se ve 3. patře historického pavlačového domu bez výtahu. V bytě jsou nová špaletová okna i zachovalé původní prvky - dveře, parkety v kuchyni i pokoji.
K nastěhování ihned.
Dům se nachází v srdci Žižkova - výborná dostupnost MHD - autobusy, tramvaje, nedaleko metro (C Florenc nebo A Flora), v místě je spousta restaurací, klubů, bister, obchodů i populární Žižkovské divadlo. Nedaleko plavecký bazén Olšanka, přes ulici vstup do jednoho největších pražských parků - Vítkova. V blízkosti je i Žižkovský tunel, tedy pohodlná zkratka do Karlína.

Pronájem minimálně na 1 rok, majitel domu upřednostňuje zájemce o dlouhodobé bydlení a bez domácích mazlíčků. Ideální bydlení pro pár (max. 2 osoby). Vzhledem k dispozici není byt vhodný pro spolubydlení a nelze jej krátkodobě pronajímat.

Dispozice: z předsíně se vchází kuchyně a koupelny, z kuchyně se vchází do pokoje.

Vybavení: šatní skříň v předsíni, v kuchyni rohová kuchyňská linka se sporákem a digestoří, koupelna se sprchovým
koutem a WC. Ohřev vody elektrický boiler, 2 x plynová topidla WAW.
Činžovní dům má novou střechu, nové dveře na pavlače a domovní zvonky, do domu se zavádí UPC. V srpnu majitel domu plánuje malování společných prostor.

K ceně za nájem je třeba připočítat poplatky za služby 520 Kč/os/měs (vodné stočné, popelnice, úklid a osvětlení domu). Energie (elektřinu a plyn) si nájemce přihlašuje na sebe. Odměna RK jeden nájem, kauce 10 000 Kč.

Mapa