Prodej rodinného domu 5+kk, 235 m2, K Vizerce, Praha 6 - Nebušice

další obrázkyPopis objektu

Nabízíme exkluzivně k prodeji velmi pěkný, útulný a dobře dispozičně řešený rodinný dům v atraktivní a žádané části Nebušic, původní staré vilové zástavbě. Jedná se o kvalitní novostavbu dokončenou v roce 2010, která nabízí krásné, bezpečné a pohodlné bydlení s veškerými službami v docházkové vzdálenosti uprostřed překrásné přírody CHKO Divoká Šárka a přesto na dosah města včetně letiště. Dům se nachází v klidné rezidenční ulici a je ideální pro rodinu s dětmi.

Dům je ve výborném stavu a je v něm možno začít bydlet bez jakýchkoli úprav. K dispozici ihned.

Několik minut pěšky od domu je zastávka autobusu MHD ( jen 7 min na metro A Bořislavka), supermarket Albert, pošta, lékárna, školka, základní škola, základní umělecká škola, ordinace praktických lékařů pro dospělé i děti včetně zubaře, úřadovna Městské policie, několik restaurací, tenisové kurty, centrum jógy a pilates, veterinář, kostel s aktivní farností, přírodní koupaliště, koupaliště Džbán a také prestižní Mezinárodní škola v Praze (ISP), jediná mezinárodně akreditovaná škola v České republice.

Přízemí domu se skládá z velkorysého pokoje propojeného s kuchyní a jídelním prostorem situovaném na jižní stranu, ze kterého se vychází francouzskými dveřmi na terasu a do zahrady. Je zde velký krb s teplovzdušným vytápěním celého domu. V přízemí se dále nachází koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a technická místnost/prádelna, která je propojena s garáží na jeden vůz, další možnost parkování nejméně pro dvě auta je u vjezdu.

První patro je tvořeno třemi prostornými ložnicemi a hlavní koupelnou s rohovou vanou a sprchovým koutem. Dvě ložnice mají přístup na balkon orientovaný do zahrady, ze třetí je vstup do podkroví řešeného jako otevřená místnost.

Interiér 235 m2, zastavěná plocha 126 m2, zahrada 205 m2, pozemek 331 m2.

K vybavení domu náleží plně zařízená kuchyň včetně spotřebičů, podlahové vytápění, dlažba a keramické obklady, vestavěné skříně a koberce v ložnicích. Elektronické zabezpečení v každém patře domu. Dostatek úložných prostor - technická místnost, ve všech ložnicích vestavěné skříně, velký úložný prostor v garáži. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci.

Velkou výhodou tohoto bydlení jsou nízké měsíční kompletní poplatky ve výši 4 000 Kč.

Čekáme na dodání PENB majitelem, do té doby uvádíme třídu G.

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a RK Recoreal je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

This is a cozy, large and well designed family house with balcony, large open family room with kitchen and dining space, 4 bedrooms and 3 bathrooms.
Three story house is situated in a highly attractive quiet residential area in old Nebušice. It is in the place the International school of Prague (the only school in the Czech Republic with an international certificate) and quick acces to the airport.

Beautiful, safe and comfortable living in nature with all the benefits of the city. and few minutes walk away from how Divoká Šárka nature reserve, so all civic amenities. The house is in excellent condition and it is possible to start living without any modifications. Available immediately.

The ground floor is open space with fully fitted kitchen, dining area and living room situated on the south side, which leads through the French door to the terrace and the garden. There is a fireplace with hot-air heating throughout the house. There is also a bathroom with a shower, a separate toilet and a utility / laundry room which is connected to a garage for one car. Another possibility of parking is at the entrance.

The first floor consists of three spacious bedrooms and a main bathroom with corner bath and shower. Two bedrooms have access to a garden-oriented balcony, from the third bedroom there is an entrance to an attic room designed as an open room.

The great advantage of this housing is the low monthly full fees of CZK 5,000.

Interior 235 m2, built-up area 126 m2, garden 205 m2, plot 331 m2.

The equipment includes a fully equipped kitchen including appliances, floor heating, tiles and ceramic tiles, built-in wardrobes and carpets in the bedrooms. Electronic security on every floor of the house. Sufficient storage space - technical room, built-in wardrobes in all bedrooms, large storage space in the garage. The house is connected to public water supply and sewerage.

The presented information has been gained in good faith from the owner of the property; RK Recoreal mediates it as data of informational character and holds no responsibility for its accuracy or completeness.

Mapa