Prodej bývalého statku 4+1, 450 m2 s dalšími budovami a pozemky 5500m2, Albrechtice nad Vltavou

další obrázky


Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k prodeji rozlehlou malebnou usedlost v Albrechticích nad Vltavou, v typické jihočeské vesnici. Je vhodná k celoročnímu bydlení i rekreaci. Dům má popisné číslo, tzn. možnost čerpání hypotéky. Usedlost je kompletně zrekonstruovaná a zařízená, možno okamžitě užívat. Komplex se skládá z obytného domu, několika dalších budov a velké zahrady - viz nákres. Všechny objekty prošly rekonstrukcí - mj. nové krovy i střešní krytina. Jsou ve velmi dobrém technickém stavu. Podkroví všech objektů je již připraveno na rozšíření obytného prostoru.

1) Obytný dům má v přízemí kuchyň, koupelnu, obývací pokoj a ložnici. Samostatné splachovací WC. Kuchyňská linka, vaření buď elektrikou či propan butanem. Nové dřevěné podlahy. Vytápění: elektrické ústřední topení i krbová kamna. Ohřev vody - elektrický boiler.
2) V původní maštali s klenbami je velká společenská místnost s krbem, dalšími krbovými kamny a kuchyňskou linkou.
3) V původní zděné kůlně je v přízemí WC a sprchový kout, v prvním patře je pokoj s elektrickým vytápěním a dřevěným vnitřním obložením.
4) Velká stodola byla využívána jako garáž a sklad.
5) Bývalý špýchar má dvě místnosti a je nemovitou kulturní památkou.

Za komplexem budov je velká zahrada s okrasnými stromy a keři. V areálu je voda z veřejného vodovodu, studna, 220/380V. Televizní příjem, satelitní anténa, zabezpečení. Součástí ceny je i vnitřní zařízení obytného domu včetně nábytku, lednice, televize atd., selský nábytek ve společenské místnosti, vybavení pokoje v objektu bývalé kůlny, stavební materiál, nářadí a velké množství otopového dřeva. Vše je funkční tzn., že pro okamžité bydlení není nutnost žádných úprav.
Pozemek celkem má 5 434 m2 z toho 1 217 m2 tvoří komplex všech budov a původního vnitřního dvora.

V obci je škola i školka, pošta, zdravotnické zařízení, knihovna, restaurace, hasičský spolek, kostel s unikátním hřbitovem s 85 malovanými kapličkami. Nemovitost je velmi dobře dostupná z Písku, který je vzdálený cca 15 km. Krásné okolí stvořené pro výlety nebo koupání, doporučujeme!
Objekt musí v inzerci být označen energetickou náročností třídy G, přestože nemá zpracován PENB (byl postaven před 1.1. 1947) a průkaz není vyžadován. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující.
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost RK Recoreal je zprostředkovává jako data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Mapa