Prodej bývalého statku 4+1, 450 m2 s dalšími budovami a pozemky 5500m2, Albrechtice nad Vltavou

další obrázky


Popis objektu

Nabízíme exkluzivně k prodeji rozlehlou malebnou usedlost v Albrechticích nad Vltavou, v typické jihočeské vesnici. Je vhodná k celoročnímu bydlení i rekreaci. Dům má popisné číslo, tzn. možnost čerpání hypotéky. Usedlost je kompletně zrekonstruovaná a zařízená, možno okamžitě užívat. Komplex se skládá z obytného domu, několika dalších budov a velké zahrady - viz nákres. Všechny objekty prošly rekonstrukcí - mj. nové krovy i střešní krytina. Jsou ve velmi dobrém technickém stavu. Podkroví všech objektů je již připraveno na rozšíření obytného prostoru.

1) Obytný dům má v přízemí kuchyň, koupelnu, obývací pokoj a ložnici. Samostatné splachovací WC. Kuchyňská linka, vaření buď elektrikou či propan butanem. Nové dřevěné podlahy. Vytápění: elektrické ústřední topení i krbová kamna. Ohřev vody - elektrický boiler.
2) V původní maštali s klenbami je velká společenská místnost s krbem, dalšími krbovými kamny a kuchyňskou linkou.
3) V původní zděné kůlně je v přízemí WC a sprchový kout, v prvním patře je pokoj s elektrickým vytápěním a dřevěným vnitřním obložením.
4) Velká stodola byla využívána jako garáž a sklad.
5) Bývalý špýchar má dvě místnosti a je nemovitou kulturní památkou.

Za komplexem budov je velká zahrada s okrasnými stromy a keři. V areálu je voda z veřejného vodovodu, studna, 220/380V. Televizní příjem, satelitní anténa, zabezpečení. Součástí ceny je i vnitřní zařízení obytného domu včetně nábytku, lednice, televize atd., selský nábytek ve společenské místnosti, vybavení pokoje v objektu bývalé kůlny, stavební materiál, nářadí a velké množství otopového dřeva. Vše je funkční tzn., že pro okamžité bydlení není nutnost žádných úprav.
Pozemek celkem má 5 434 m2 z toho 1 217 m2 tvoří komplex všech budov a původního vnitřního dvora.

V obci je škola i školka, pošta, zdravotnické zařízení, knihovna, restaurace, hasičský spolek, kostel s unikátním hřbitovem s 85 malovanými kapličkami. Nemovitost je velmi dobře dostupná z Písku, který je vzdálený cca 15 km. Krásné okolí stvořené pro výlety nebo koupání, doporučujeme!
Objekt musí v inzerci být označen energetickou náročností třídy G, přestože nemá zpracován PENB (byl postaven před 1.1. 1947) a průkaz není vyžadován. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující.
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost RK Recoreal je zprostředkovává jako data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

The picturesque, historic homestead in Albrechtice nad Vltavou. The housing and recreation in a typical South Bohemian village. With the house number - a building intended for habitation, ie. option hypothec.
It is completely renovated and furnished. For immediate use. The complex consists of a residential building and several other buildings and large garden - see layout. All buildings have been renovated including roof trusses and roof and are in very good condition. Attic of the object is ready to expand living space.
1) Residential house has kitchen, bathroom, living room and bedroom. Separate WC. Kitchen either cooking with electricity or propane gas. New wood floors. Electric heating + wood stove. El. boiler for hot water.
2) In the original Mastale with arches is a large lounge with a fireplace, wood burning stove and other kitchen line.
3) In the original brick shed on the ground floor WC and shower on the first floor is a room with el. heating and wood interior trim.
4) A large barn used as a garage and storage.
5) The former granary is a cultural monument.
For a complex of buildings is a large garden with ornamental trees and shrubs. There is water from the public water supply, the water well, 220/380V. Television reception, satellite dish, security equipment.
The price is also indoor facilities including a dwelling house. furniture, refrigerator, television, etc., rustic furniture in the living room, equipment room in the former shed, building materials, tools and a large number otopového wood. Everything is functional, ie., For immediate housing not need any adjustments. The land has a total of 5 434 m2 of which 1 217 m2 consists of a complex of buildings and original courtyard. The village has a church, restaurants and schools. The property is easily accessible from Písek.

Mapa